2032/704
Juliusz Narzynski (f. Polen 1934, d. 2020)
Komposition. Sign. Julius Narzynski 69 samt på bagsiden Warszawa. Olie på lærred. 80×100.
Moderne kunst og design, 4. august 2020
Vurdering
Hammerslag