12109/296
Alfred Larsen (f. 1886, d. 1942, dansk maler)
Bondehus med pige der plukker blomster. Sign. Alfred Larsen 1911. Olie på lærred. 38×55. Indrammet.
Kunst, antikviteter & design, 4. marts 2021
Vurdering
Hammerslag