12114/141
Axel Strøbye (f. Frederiksberg 1928, d. Charlottenlund 2005)
“Strøtanker”. Sign. AS, verso betegnet Axel Strøbye 77. Olie på lærred. 48×57. Indrammet.
Kunst, antikviteter & design, 8. april 2021
Vurdering
Hammerslag
11 bud