2149/8529
Den korsfæstede Jesus. Russisk krucifiks af bronze prydet med emalje. 19.-20. årh. H. 38. B. 19.
Ridser og mærker.
Russisk tema, 6. december 2021
Vurdering
Hammerslag
18 bud