2439/1594
Et par regency armstole af mahogni med sæde af sort hestehår. 19. årh.s begyndelse. (2)
Dette emne handles i fuldmoms
Ridser og mærker. Brugsslitage. En stol har gamle synlige reparationer på armlænet.
Vurdering
Hammerslag
24 bud