2116/947
Jan Christensen (f. Aalborg 1956)
Komposition. Sign. monogram samt på bagsiden Jan Christensen 2021. Olie på lærred. 100×100. Uindrammet.
Moderne kunst og design, 20. april 2021
Vurdering
Hammerslag