2119/319
Victoriansk bakke af bemalt metal, fliget fane., dekoreret med talrige blomster i farver, forgyldt staffering. 19. årh. 74×54 cm.
Alders- og brugsrelaterede spor.
Ældre malerier, møbler og varia, 10. maj 2021
Vurdering
Hammerslag