2444/​924

Trip Trap

Et par sammenklappelige armstole med stel af teak og beslag af messing, sæde og ryg med sort kanvas. Udført og mærket hos Trip Trap. (2)

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker. En stol let falmet.

I Aarhus
Vur­dering

4.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?