2439/660
William Anthony (f. Monmouth 1934)
“Death”, 2009. Sign. dateret med titel på bagsiden. Blyant og akvarel på papir. Lysmål 12×11.
Undersøgt i ramme. Original stand.
Vurdering
310081 |