2005/56
To loftlamper af messing, kuppelformede skærme af matteret glas. 20. årh. H. 45. Diam. 17. (2)
Brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Ældre malerier, møbler og varia, 27. januar 2020
Vurdering
Hammerslag