2105/719
Kim Tschang-yeul (f. Maengsan 1929)
“Water Drops”, 1988. Sign. Kim Tschang-yeul, 256/300. Litografi i farver. Bladstørrelse 110 × 75. Uindrammet.
Original stand.
Moderne kunst og design, 2. februar 2021
Vurdering
Hammerslag