2439/678
Ubekendt design
Art Deco bordlampe af bruneret jern. 1930'erne. H. inkl. skærmholder 59.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Skærmholder med buler. Rust. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 24. september 2024
Vurdering
Hammerslag