2110/96
Et par stager af sterlingsølv. Mester Carl F. Christiansen. Barokform. 20. årh.s midte. H. 12. Udfyldte. (2)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 8. marts 2021
Vurdering
Hammerslag