2032/39
Et par empire lysestager af patineret og forgyldt bronze, stammer i form af putti stående på runde sokler, firsidede fodstykker. 19. årh.s beg. H. 30 cm. (2)
Aldersrelaterede spor og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 3. august 2020
Vurdering
Hammerslag
22 bud