1324/8527
Russisk ikon af drevet og forsølvet kobber forestillende Skt. Dimitrius' kamp mod de vantro. 19. årh. 13×11,5.
Alders og brugsslitage
Russisk tema-auktion, 10. juni 2013
Vurdering
Hammerslag
29 bud