2439/171
Julius Paulsen (f. Odense 1860, d. København 1940)
En kvinde ordner hår ved spejlet. Sign. J. P. Olie på træ. 40×28.
Mindre krakeleringer. Behov for rensning.
Vurdering
99716 | ||
1065244 |