2442/774
Marino Marini (f. Pistoia 1901, d. Viareggio 1980)
Uden titel. Sign. Marino, 6/50. Litografi i farver. Lysmål 64×49.
Undersøgt i ramme. Papiret er gulnet. Enkelte fugtpletter.
Vurdering