1742/174
Peter Busch (f. Næstved 1861, d. Lellinge 1942)
Åløb gennem forårsklædt bøgeskov. Sign. P Busch. Olie på lærred. 79×94.
Dette emne handles i fuldmoms
Krakeleringer. Afskalninger. Behov for rensning.
Ældre malerier og møbler, 16. oktober 2017
Vurdering
Hammerslag