2108/582
Eugène de Sala (f. Randers 1899, d. København 1987)
Opstilling med kande. Sign. De Sala 84, 102/260. Litografi i farver. Bladstørrelse 77×57. Uindrammet.
Moderne kunst og design, 23. februar 2021
Vurdering
Hammerslag