1950/339
Tre havefigurer af kunststen i form af putti holdende attributer. 20. årh. H. 52. (3)
Patina efter vejrlig. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 9. december 2019
Vurdering
Hammerslag