2039/197
Tricykel af metal, læder og plastic i form af væddeløbshest med sulky. 20. årh. L. ca. 110 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 21. september 2020
Vurdering
Hammerslag
20 bud