1725/196
N. F. Schiøttz-Jensen (f. Vordingborg 1855, d. København 1941)
Pige med blomster. Sign. N. F. Schiøttz-Jensen 1921. Olie på lærred. 39,5×33,5.
Ældre malerier og møbler, 19. juni 2017
Vurdering
Hammerslag
20 bud