1805/21
I. L. Jensen (f. København 1800, d. sst. 1856)
Opstilling med lyserøde roser. Sign. I.L. Jensen. Olie på træ. 14×10,5.
Mindre krakeleringer. Mindre retoucheringer.
Ældre malerier og møbler, 29. januar 2018
Vurdering
Hammerslag
10 bud