11907/47
Ib Geertsen (f. København 1919, d. sst. 2009)
Konkret komposition. Sign. Ib Geertsen 1982. Litografi i farver. Bladstørrelse 69×49. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 16. februar 2019
Vurdering
Hammerslag