12139/127
Tæppe i klassisk persisk Keshan medaljondesign. Pæn kvalitet. Kina, 21. årh. 216×136.
Sælger oplyser: Frynser lidt “sanvsede” midt på. Ellers fin stand
Kunst, antikviteter & design, 30. september 2021
Vurdering
Hammerslag