2124/981
Johannes C. Bjerg (f. Ødis 1886, d. København 1955)
“Uffe hin Spage”. Usign. Buste af sortpoleret granit. H. 48.
Enkelte ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 15. juni 2021
Vurdering
Hammerslag
20 bud