2039/297
Afghansk tæppe, gentagelsesmønster med rosetter i kasetter. 20. årh.s slutning. 299×197.
Let Slidte frynser. Ene ende med let slitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 21. september 2020
Vurdering
Hammerslag