2039/​297

Afghansk tæppe, gentagelsesmønster med rosetter i kasetter. 20. årh.s slutning. 299×197.

Let Slidte frynser. Ene ende med let slitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 21. september 2020

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

850 DKK

(Autobud) 850 DKK
800 DKK
750 DKK