2426/2030
Seamaster af forgyldt stål og stål. Mekanisk værk med manuel optræk. Rem af sort læder. Ø 34 mm. Ca. 1970.
Æske medfølger.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Uret fungerer, men der garanteres ikke for funktionaliteten. Senere uoriginal rem. Nogle ridser på glas.
Vurdering
Hammerslag
1141795 | ||
881593 (Autobud) | ||
1049124 | ||
881593 (Autobud) | ||
1141795 | ||
881593 | ||
1159501 | ||
816864 |