1345/155
Ovalt nyrokoko bord af birketræ. 19. årh.s anden halvdel. H. 77. B. 109. D. 73.
Brugsslitage. Restaureret. Enkelte ridser og mærker.
Ældre malerier og møbler, 4. november 2013
Vurdering
Hammerslag
18 bud