1921/739
Ole Gjermandsen (f. Århus)
To kompositioner. Sign. Ole Gjermandsen 93, 72/200. Litografier i farver. Lysmål hver 45×35. (2)
Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 21. maj 2019
Vurdering
Hammerslag