1948/4344
1938. SPAREMÆRKEBOG. Dateret 1 Juli. 1938 med 45 stk. 20 øre, rød + 7 stk. 1 kr, gul (AFA 14), stemplet “Udstedet Nugssuak”. Pæn kvalitet [ ⊙ ]
Frimærker, 1. december 2019
Vurdering
Hammerslag