12031/5
Viggo Helsted (f. København 1861, d. Helsingør 1926)
Klitparti. Sign. Viggo Helsted 1911. Olie på lærred. 101×129. Rammemål 123×150.
Ramme med patina.
Kunst, antikviteter & design, 30. juli 2020
Vurdering
Hammerslag
11 bud