2443/​849

Tinos

Cirkulært fad af patineret bronze, indvendigt støbt med våbenskjoldsmotiv. Stemplet Tinos Bronce. Diam. 16.

Almindelig brugsslitage.

Moderne kunst og design, 22. oktober 2024

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.000 DKK

1.000 DKK