2138/442
Barok dørhåndtag af patineret jern, monteret på plade af egetræ. 18. årh. H. inkl. plade 45. B. 24.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. september 2021
Vurdering
Hammerslag