2138/​442

Barok dørhåndtag af patineret jern, monteret på plade af egetræ. 18. årh. H. inkl. plade 45. B. 24.

Fremstår med alders- og brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 20. september 2021

Vur­dering

2.500 DKK

Hammerslag