1847/1571
“Susan Kindvig” og “Frida Hasle” “Gideon” tre navnebrædder af udskåret og bemalt træ. L. 52/89 cm. (3)
Revner Fremstår med alders- og brugsslitage.
Varia, 22. november 2018
Vurdering
Hammerslag
14 bud