1951/827
Bordlampe af patineret diskometal. Stemplet Just A. 2239. H. inkl. fatning 42,5.
Der garanteres ikke for funktionaliteten. Ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 17. december 2019
Vurdering
Hammerslag
11 bud