2144/70
Albert Kromann (f. Marstal 1863, d. sst. 1897)
“Fra Messina Havn”. Sign. Albert Kromann, 88. Olie på lærred. 31×47.
Mindre krakeleringer.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. november 2021
Vurdering
Hammerslag
23 bud