12040/213
Peter Raadsig (f. København 1806, d. sst. 1882)
Parti fra Valsølille. Sign. P.R. 1861. Olie på lærred. 37,5×64,5. Indrammet.
Kunst, antikviteter & design, 1. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag
14 bud