2312/298
Et par franske lysestager af forgyldt bronze samt mindre stage af bronze. Rococoform. 19. årh. H. 24 og 16,5. (3)
Irrede. Lav stage med mindre brud på lystyl. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. marts 2023
Vurdering
Hammerslag