1505/1761
Bordvitrine, lommeur af sølv i glasmontre, bordur med kuppel af glas, snusflasker, æsker m.m. 19.-20. årh. Kuppel H. 13. (32)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle dele med ridser, mærker og defekter.
Varia, 29. januar 2015
Vurdering
Hammerslag
29 bud