2046/722
Skandinavisk design
Lysekrone med stel af palisander, tre skærme af klart og hvidt glas. 1960'erne. Skærme H. 21.
Stand
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design (udskudt), 12. november 2020
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|