Ordensspange med 5 stk. medailler tildelt H.H. Prinsesse Elisabeth. Spange med erindringsmedaillen i anledning af Regentparrets Guldbryllup, 10. juni 2017, erindringsmedaillen i anledning af H.M. Dronningens 75 års fødselsdag, 16. april 2015, H.M. Dronningens Fortjenstmedaille, LS 2–073, mindemedaille i anledning af 100 års dagen for Kong Christian X's fødsel, 28. sepetember 1970, LS 3–022, erindringsmedaille i anledning af H.K.H. Dronning Ingrids død, 7. november 2010
Proveniens: Hendes Højhed Prinsesse Elisabeth til Danmark (1935–2018).
Minimal aldersslitage.
H.H. Prinsesse Elisabeth til Danmark, 13. december 2018
27 bud