1951/659
Vilhelm Lundstrøm (f. København 1893, d. sst. 1950)
Badende kvinde fra Klingen. Usign. Litografi. Lysmål 26×34. Uindrammet.
Håndteringsmærker.
Moderne kunst og design, 17. december 2019
Vurdering
Hammerslag