2437/2074
Armbåndsur af stål. Model Prince Oysterdate. Quartz. Tudor lænke af stål omkreds ca. 19 cm. Ø 34 mm.
Bagkasse nr. 91500, 997669 Lænke nr. 78370.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten. Mangler batteri.
Vurdering