2437/​2074

Tudor

Armbåndsur af stål. Model Prince Oysterdate. Quartz. Tudor lænke af stål omkreds ca. 19 cm. Ø 34 mm.

Bagkasse nr. 91500, 997669 Lænke nr. 78370.

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten. Mangler batteri.

I Aarhus
Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?