12139/153
Dansk maler 20.årh.
Kunster med sit staffeli. Usign. Olie på lærred klæbet på plade. Lysmål 30×39. Rammemål 39×47. Indrammet.
Kunst, antikviteter & design, 30. september 2021
Vurdering
Hammerslag