Anette Harboe Flensburg (f. Kolding 1961)
“So Where Are You Now Gallery V”. Sign. på bagsiden Anette Harboe-Flensburg 2008. Olie på lærred. 80×125. Uindrammet.
Udstillet: “Longing to be in the same world - Anette Harboe-Flensburg & Bjørn Poulsen”, Kunsthallen Brandts, Odense 2008, geng. i kat. s. 5. Proveniens: Galleri Christina Wilson, København.
Malerier, grafik, fotografier, 7. marts 2018