2433/240
N. A. Lützen (f. Vesterborg 1826, d. København 1890)
Fra en skovlysning. Sign. N. A. Lützen, Mai 1870. Olie på lærred. 33×46.
Behov for let overfladerensning. Krakeleringer. Retoucheringer.
Vurdering
998214 |