2435/158
Fransk skrin af bronze, dekoreret med håndmalede blomster og indlæg af sølvholdigt materiale. Mærket Tahan, A Paris. 19. årh.s. slutning. H. 9,5. B. 22.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.
Eftersyn
I
Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
6 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
1122348 | ||
1092330 | ||
884582 | ||
1122348 | ||
884582 | ||
1122348 |
Levering
Levering i USA fra
Log ind for at se den nøjagtige pris for levering til din adresse.