2008/154
Et par barokform klokkestager af messingmalm, balusterformede stammer på runde, hvælvede fodstykker. 19. årh.s slutning. H. 15 cm. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. februar 2020
Vurdering
Hammerslag
19 bud